Üç çocuk annesi kadın

Üç çocuk annesi kadın
6 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 576 kez okundu.

Üç çocuk annesi kadın eşiyle ağır bir kavga sonrası eşine kanepede yatmasını söyledi, Sabah uyandığında kocası vefat etmişti. Aradan 2 ay geçti ve genç kadın sosyal medyada kayın biraderiyle fotoğraflar paylaşmaya başladı ve ortalık fena halde karıştı… Bakın ne olmuş

Genç kadın kocası öldükten 2 ay sonra eşinin kardeşiyle beraber olduğu fotoğrafları sosyal medyada paylaşmaya başladı, çocuklarıyla ve kayın biraderiyle paylaştığı fotoğraflar önce aile bireyleri ve daha sonra da birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından yoğun eleştiri yağmuruna tutuldu… Bakın kendini nasıl savundu…

Bu olay medyanın da ilgilisini çekti ve gelen gelen yoğun tepkilerden de bunalan genç kadın, medyaya bir röportaj verdi, her şeyi anlattı.

Olay şöyle gerçekleşmişti, 33 yaşındaki Ashley Murray eşi Michael Murray ile bir tartışma yaşadıktan sonra eşine içerdeki kanepede yatmasını söyledi fakat sabah uyandığında eşini vefat etmişti.

Aradan 2 ay geçtikten sonra Üç çocuk annesi Ashley Murray kayınbiraderi Chris ile acısını paylaştığını ve birlikte sürekli vakit geçirdiklerini belirterek bazı fotoğraflar paylaştı.

Bu durumu uygunsuz olarak değerlendiren birçok kişiden mesaj almaya başlayınca bir İngiliz gazetesine bir açıklama yaptı…Eşinin vefatı üzerine, kayınbiraderinin kendisini ve çocuklarını teselli ettiğini, çocuklarının bir baba figürüne ihtiyacı olduğunu ve amcalarıyla çok mutlu olduklarını açıkladı.

Küçük yeğenleriyle ilgilenen amcaları da yeğenleriyle de uzun süre vakit geçiriyordu…Eşinin kardeşiyle birlikte paylaştığı fotoğrafları gören ve bunun uygunsuz olduğunu söyleyenlere şöyle cevap verdi;

Bu iddialara şiddetle karşı çıktığını kayınbiraderiyle ayrı odalarda kaldıklarını birbirine destek olan iyi arkadaşlar olduklarını belirtti.Sosyal medyada paylaştığı birçok fotoğraf bulunuyor, bunların aralarında 3 çocuğununda fotoğrafları bulunmakta.

312 views

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git