Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

30 Dakikada Varisli Damarları Y-ok Eden Tarif!

30 Dakikada Varisli Damarları Y-ok Eden Tarif!

Varisli damarlar, günlük ha-yatta oldukça fazla a-cı verebilen ve z-orluk çektirebilen bir r-ahatsızlıktır. Bunun yanında estetik güzellik olarak da insanlara s-orun y-aşattığından hızlı ve e-tkili çözümler aranmaktadır. Günümüzde varis s-orunu için de çok fazla ilaç üretilmekle beraber yine de çoğu insan doğal tedavi yöntemlerinin daha e-tkili olduğunu düşünüp yeni çözüm yolları aramaktadır.

Deneyeceğiniz bu i-nanılmaz tarifle beraber siz de varis s-orunlarınızı tedavi edebilir, tekrar ortaya çıkmasına engel olabilirsiniz. Uygulayacağınız doğal tarifin yanında aynı zamanda dengeli bir beslenme alışkanlığına alışmak, taze ve besleyici yiyecekler tüketmek de önemlidir. Ayrıca düzenli egzersiz yapmak ve bu sayede k-a-n dolaşımını hızlandırmak da varis tedavisi konusunda size yardımcı olacaktır.

Doğal varis çözümünü u-ygulamak için öncelikle ihtiyacınız olan besinler, 3 çorba kaşığı Aloe Vera jeli, Yarım fincan elma sirkesi, 1 adet r-endelenmiş havucu hazırda tutmalısınız. Günümüzde özellikle orta ya-şlı, sürekli ayakta kalmak z-orunda olan insanlarda ortaya çıkan varis s-orunun temel sebebi, k-a-n akışının düzensizliğidir. K-a-n akışındaki düzensizliği gidermek ve sağlıklı k-a-n d-olaşımına sahip olmak, varis s-orununun çözümü olacaktır.

Elma sirkesi, havuç ve aloe vera jeli de içeriğindeki besin m-addeleri sayesinde k-a-n a-kışınızı düzenlemekte ve size daha sağlıklı bir cilt sunmaktadır. Hazırlık Varisli damarlara çözüm için hazırlayacağınız doğal küre başlarken, malzemeleri bir kap içerisinde tamamen eşit dağılana kadar karıştırın. Yaklaşık 20 saniye mikrodalga fırında tuttuktan s-onra karışımı soğumaya bırakın.

Kullanım Vücudunuzdaki varisli damarların olduğu bölgelere yaptığınız bu karışımı sürün ve bir bandaj ile sarın. Bu işlemi yaptıktan s-onra yatın ve bacaklarınızı 5 dakika boyunca havaya kaldırın. Yarım saat boyunca bacaklarınızı dinlenmeye bırakın. Varis tedavisi için bu işlemi bir ay boyunca hafta 3 kez tekrarladığınızda göreceğiniz s-onuçlar karşısında ş-aşıracaksınız. Lütfen paylaşalım Kaynak:naturalhealingmagazine

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ