7 günde 7 kilo verdiren sağlıklı su diyeti

7 günde 7 kilo verdiren sağlıklı su diyeti
15 Mart 2019 tarihinde eklendi, 1.841 kez okundu.

İnsan vücudunun ana bileşenlerinden olan su vücudumuzun yaklaşık olarak yüzde 75’ini oluşturmakta. Suyu düzenli ve yeterli tükettiğimizde metabolizma hızlandırma ve k-a-n b-asıncını d-engeleme e-tkisi var.

Bu doğal k-aynaktan sağlığımız için bulunmaz bir velinimet. Şimdi de s-on zamanların popüler diyet listesine giren su diyeti var. Bu diyet doğru uygulandığında bir haftada 7 kilo verdirme etkisi var. Detaylarına hep birlikte bakalım…

Bu diyete başlamadan önce d-oktorunuzdan o-nay almanızı öneriyoruz. Sağlık açısından herhangi bir t-ehdidi yok ise gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. Ayrıca bu diyetin sadece 7 gün sürdüğünü unutmamalısınız. Birinci gün:

Kahvaltı: Taze sıkılmış 2 bardak elma suyu – Ara öğün: Bir bardak papaya suyu – Öğle: Bir kase karpuz – Ara öğün: Bir adet taze sıkılmış portakal suyu ya da bir bardak limonlu su – Akşam yemeği: Bir bardak su – S-on ara öğün: Bir adet elma ve 2 bardak su İkinci gün:

Kahvaltı: Bir adet haşlanmış yumurta ve 2 bardak su – Ara öğün: Bir su bardağı çiğ lahana salatası ve 2 bardak su – Öğle: Çoban salatası ve bir bardak su – Ara öğün: 2 adet domates ve bir bardak su – Akşam yemeği: Bir bardak taze sıkılmış domates suyu


S-on ara öğün: Bir su bardağı pişmiş kabak ve 2 bardak su Üçüncü gün:

Kahvaltı: Bir adet elma ve 2 bardak su – Ara öğün: 1 su bardağı papaya meyvesi ve bir bardak su – Öğle: Çoban salata ve bir bardak su – Akşam yemeği: Bir bardak taze sıkılmış domates suyu S-on ara öğün: Bir su bardağı pişmiş kabak ve 2 bardak su – Dördüncü gün:

Kahvaltı: Bir bardak yağsız süt ve 2 bardak su – Ara öğün: Bir adet muz ve 2 bardak su – Öğle: Bir bardak süt ve 2 su bardağı su – Ara öğün: Bir adet muz ver 2 su bardağı su – Akşam yemeği: Bir adet muz – S-on ara öğün: Bir su bardağı su ve bir adet muz Beşinci gün:


Kahvaltı: 1/2 kase haşlanmış esmer pirinç ve 2 su bardağı su – Ara öğün: 2 adet domates ve 2 su bardağı su – Öğle yemeği: Bir kase domates soslu haşlanmış esmer pirinç ve 2 su bardağı su – Ara öğün: 2 adet domates – Akşam yemeği: Bir kase haşlanmış esmer pirinç Altıncı gün:

Kahvaltı: 1/2 kase haşlanmış esmer pirinç ve 2 su bardağı su – Ara öğün: 2 adet domates 2 su bardağı su – Öğle yemeği: Bir kase haşlanmış esmer pirinç, salata, 2 bardak su – Akşam yemeği: Bir bardak limonlu su – S-on ara öğün: Bir kase salata ve bir bardak su
Yedinci gün:

Kahvaltı: 1/2 kase haşlanmış esmer pirinç ve 2 su bardağı su – Ara öğün: 2 adet domates 2 su bardağı su – Öğle yemeği: Bir kase haşlanmış esmer pirinç, salata, 2 bardak su – Ara öğün: 2 adet salatalık – Akşam yemeği: Bir bardak limonlu su – S-on ara öğün: Bir kase salata ve bir bardak su

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git