Ağız Bakım Suyunun Hiç Bilinmeyen Kullanım Alanları

Ağız Bakım Suyunun Hiç Bilinmeyen Kullanım Alanları
12 Mart 2019 tarihinde eklendi, 735 kez okundu.

Ağız bakım suyunun geniş bir kullanım yelpazesine sahip olması gerekiyordu, sadece bir gargara olarak değil. 1879’da, çeşitli amaçlarla kullanılan c-errahi bir a-ntiseptik olarak keşfedildi ve 1970’lerde ağız k-okusu karşısında bir gargara olarak p-azarlandı! İşte ağız bakım suyunun bazı ilginç kullanım alanları :

Ekranlarınızı temizleyin :Yumuşak bir bez üzerine püskürtün ve televizyonun ve bilgisayarın ekranlarından kir ve parmak izlerini silmek için kullanın. Köpeğiniz pirelendiyse… Pireyi temizlemek için köpeğinizin derisine biraz ağız bakım suyu sürün, pahalı kimyasal ürünlerle dolu ürünleri yerine mutlaka bu yöntemi tercih edin. Çöp kokularını ortadan kaldırın : Kokulardan kurtulmak ve hoş ve taze bir koku bırakmak için ağız bakım suyu ile bir kağıt havlu ıslatın ve çöp kutusuna koyun. Koltuk altındaki b-akteri ve koku ile s-avaş :

Küçük bir bez üzerine biraz ağız bakım suyu dökün ve b-akterilerle s-avaşmak için koltuk altlarınızı silin ve iyi koku bırakın. I-sırıkları ve k-aşıntıyı yatıştırır : K-aşıntıdan kurtulmak için b-öcek ı-sırıkları üzerine ağız bakım suyu sürün. Z-ehirli sarmaşık veya z-ehirli meşe s-okmalarına karşı s-on derece yararlıdır. Tuvalet temizliği : Bir kutuya biraz ağız bakım suyu koyun ve tuvaleti ovmak için bir diş fırçası kullanın beyaz ve taze kokan bir tuvalete dönüştürün. Ayak teri ve mantarını tedavi edin :

Bir ağız bakım suyu ile ayak banyosu hazırlayın ve ayak tırnağına mantar tedavisi için yarım saat boyunca ayaklarınızı bu suyun içinde bekletin. Kepekle s-avaş : Ağız bakım suyunu kafa derisinde masaj yaparak yedirin, havluyla sarın 10 dakika bekletin ve s-onra su ile durulayın. Diş fırçasını de-zenfekte edin : Diş fırçasını biraz ağız bakım suyuna batırın ve de-zenfekte etmek için birkaç saat bekletin. Akne ile s-avaş :Yüzü tekrar parlak ve ışıltılı yapmak için günde iki kez akne üzerine ağız bakım suyu uygulayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git