Askerlik şubem neresi?

Askerlik şubem neresi?
29 Ekim 2010 tarihinde eklendi, 1.700 kez okundu.

Çoğu kişi askerlik şubesinin nerede olduğunu bilmemektedir. Yada askerlik şubesinin nerede olduğunu bilip tertip atamasının olup olmadığını bilmemektedir. Aslında askerlik şubenizin nerede olduğunu çok kolay öğrenebilirsiniz. Askerlik şubenizin nerede olduğunu asıl şubenizi arayarak öğrenebilir, askerlik şubenizde tertip atamalarının olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca telefon ile uğraşmak istemiyorsanız bir mail yardımı ile askerlik şubenizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz site üzerinde askerlik şubeleri iletişim kısmından askerlik şubenizin olduğu bölgeyi öğrenebilirsiniz. Eğer askerlik şubenizin nerede olabileceğini bilmiyorsanız nüfus cüzdanınız üzerinde yazan il üzerindenden bakarak neresi olduğunu öğrenebilir ve askerlik şubeleri iletişim kısmından askerlik şubenizin nerede olduğunu detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz ve iletişim kısmındaki mail kısmından yada telefon numaralarından mail atabilir yada arayabilirsiniz.
Askerlik şubenizi buradan öğrenebilirsiniz. Ayrıca askerlik hakkında daha fazla bilgi alabilmek için aşağıdaki yorum kısmından yorum yazarak öğrenmek istediğiniz cevaba daha hızlıca ulaşabilirsiniz.

7.785 views

Etiketler:

Askerlik şubem neresi? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. emrah dedi ki:

    slm 88 doğumluyum 2 sene önce üniversiteyi bıraktım tecil durumum ne olabilir acaba sınava hazırlanıyorum tekrar ne yapmalıyım…

  2. Tansel Tolga Tok dedi ki:

    Çürük aldım, gönüllü yapmak istiyorum. Ne yapabilirim?

Sayfa başına git