Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

Burcunuzun Kadını Mısınız ?

Burcunuzun Kadını Mısınız ?

Kişilerin doğum tarihleri ve saatlerinin kişilikleri üzerinde büyük etkisi vardır. Bu büyük etkinin nedeni aslında tamamen bilimseldir. Gezegenlerin ve yıldızların dünyamıza yaptığı etki nedeniyle oluşan bu karakter özelliklerinde pek çok etken vardır. Burçlar kadınlar için çok daha anlamlı olsa da inanmayan pek çok kişi de etkisini üzerlerinde hissettirmektedir.

Kimi kişilerin burç özelliklerini göstermemeleri aslında, diğer etkenlerin daha baskın olmasındandır. Sizin ay burcunuz, burç özelliklerinizin ortaya çıkmasında tek başına yeterli olmayacaktır. Yükselen burcunuz ve gezenlerin üzerinizdeki diğer etkileri de en az onlar kadar etkilidir. Bir akrep burcunun, sessiz ve sakin olmasının en tek nedeni, burcunun özelliklerinin etkisinin bastırılmış olmasıdır.

Burcunuzun kadını olup olmadığınızı biliyor musunuz? Burçlar kadın ve erkekler için ufak farklılık gösterebilir. Burcunuzun kadınına ait özelliklerini detayları ile incelediğiniz takdirde, en belirgin özelliklerini göstermiyor olsanız dahi bazı ayırt edici özelliklerini büyük ihtimalle yakalamışsınızdır. Örneğin; burcunuzun genel özelliklerine sahip olmasanız da çalışma hayatındaki ya da aşk hayatındaki tarzınızı burcunuza borçlu olabilirsiniz.

Koç burcu kadını hareketli, konuşkan, ve girişimci yapısıyla daima dikkatleri üstünde toplamayı başarır. Koç burcu kadınları ile muhabbet etmek kadar güzel bir şey yoktur çünkü koç burcunu diğer burçlardan ayıran tarafı espirili bir yapıya sahip olmasıdır. Toplum içersin de güzelliği ve cazibesiyle bütün ilgiyi üstüne toplar. Her zaman sempatik ve anlayışlı olduğu için arkadaş çevresinde daima aranan eğlenceli bir dosttur. Koç burcu kadınları hırs ve azimleri sayesinde kendileriyle hep bir yarış içerisindedirler çünkü her zaman daha fazlasını isterler. Ailesine ve dostlarına oldukça önem veren koç burcu kadınları ellerinden gelen bütün iyiliği yapmak isterler bu istekleri fedakar bir yapıya sahip olduklarının göstergesidir.


Boğa burcu kadınlarını diğer burçlardan ayıran özellikleri sessiz, sakin ve gururlu bir yapıya sahip olmalıdır bu özellikler sayesin dikkat çekerler. Hayal kurmak yerine gerçekler ile yüzleşmeyi benimseyen boğa burçları realist ve otoriter yapıları ile toplum içerisinde benimsenen ve aranan kişilerden biridir. Boğa burcu kadınları maddi rahatlığa oldukça önem verdikleri için çalışkanlıkları ön plandadır. Giriştikleri bir işi sonuna kadar yapmayı isteyen boğ burçları aynı zamanda kendilerini riske atacak bir konumda olmaktan kaçarlar ve eğer kendilerini riskte hissedirlerse o işten direk ellerini ayaklarını çekerler. Boğa burcu kadınları partnerine karşı her zaman tek eşli ve sadık bir eş olurlar.

İkizler burcu kadını oldukça hareketli, canlı, enerjik ve çekicidirler. Bu özelliklerinin yanında onları anlamak oldukça zordur epeyce bir yol katetmek gerekir çünkü ikizlerin doğasında çift karakterlilik göze çarpmaktadır yani gününü gününe değişiklik gösterirler. Güzellikleri kadar olağanüstü zekaları ve entellektüel yapıları ile daima dikkatleri üstlerine çekerler. İkizler burcu kadını paraya önem verir çünkü para onun için özgürlüktür. Toplum içinde çok sevilen ikizler kadınları o kadar güçlü ve enerjiktir ki aynı anda hem iş hayatlarında başarı yakalayabilirken hem de ailesine zaman ayırabilirler.


Yengeç burcu kadınları oldukça hoş bir micaza sahiptirler. Sıcak kanlı ve dürüst bir yapıya sahip oldukları için dostları tarafından çok beğenilirler. Yengeç burcunu diğer burçlardan ayıran özellik ise çok fazla romantik olmalıdır. Yeniliğe açık olan yengeçler maceranın olduğu yerlerde bulunmaktan çok hoşlanırlar. En ideal anneler yengeç burcundan çıkar çünkü ailesine, geleneklerine ve alışkanlıklarına bir hayli bağlıdırlar. Duygusal yapıları oldukça hassattır ve sezgileri kuvvetlidir yengeç kadınlarının. Karşısındaki insandan gelebilecek kötülüğü çok çabuk sezebilen yengeç burçları kolay bir şekilde kırılırlar.

Aslan burcu kadını her zaman kendine olan güveni ve azmi sayesinde bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine toplamayı başarabilen bir kadındır. Hassas olduğu konulardan birisi dürüstlüktür, bu konu hakkında tedirgin olduğu bir durum olduğunda bir aslan burcu kadını karşısındakini asla affetmez ve kendi yolunu çizer. Altın özelliklerinden biri olan cesur ve iyi niyetli oluşu hayatında olumsuzluklar ile karşılaşmasını engeller. Aslan burcu kadınları oldukça bakımlı kadınlardır giyimlerine ve süslerinden asla ödün vermedikleri için para biriktirme konusunda sıkıntılar ile karşılaşabilirler.

Başak burcu bir çok mükemmel özelliği bir arada toplayan bir burçtur. Başak burcu kadınlarının en önemli özellikleri yaşları kaç olursa olsun sorumluluklarından ödün vermemeleridir. İdealist ve hırslı bir yapıya sahip olan başaklar bu yapıları sayesinde hayatlarını oldukça konforlu bir şekilde yaşarlar. Bir çiçek kadar narin ve nazik tavırları onları girdikleri ortamlarda daima öne çıkarır. Başak burcu kadınlarını yoran tek şey detaylara ve ayrıntılara fazla takılmalıdır. Diğer burçlardan yanı sıra başak burcu kadınları evine çok düşkün olduğu için evinde ailesiyle vakit geçirmek ilk tercihleri arasında yer alır.


Terazi burcu kadını güzelliği ve yaşam dolu enerjisi ile karşısındaki insanları kolayca büyüleye bilme yeteneğine sahiptir. Terazi burcu kadını ile hoş sohbetler bitmez etrafındaki insanlara karşı o kadar iyi uyum sağladığından dolayı arkadaş çevresi oldukça geniştir. Güzellikten ve sanattan keyif alan terazi kadınları karşılarındaki insanın ince ruhlu olmasına dikkat ederler. Terazi burcu kadını güzelliği ve cazibesi sayesinde erkekler tarafından kolayca dikkat edilebilen bir kadındır. Aşk hayatında partnerinin sevgisine inanırsa terazi burcu sadık ve şehvetli bir partner olur. Terazi burcu kadınları için evlilik çok önemlidir çünkü evlilik denildiğinde akıllarına gelen tek şey aşktır.

Akrep burcu kadınları azimleri ve hırsları sayesinde çevrelerinde her daim ön planda olmayı başarabilirler. Sezgileri o kadar kuvvetlidir ki arkadaşları kararsız kaldıkları konularda akrep kadınlarına danışmaktan çekinmezler. Alçak başlı ve yumuşak görümlerinin yanı sıra biraz da olsa kibirli bir yapıları vardır. Akrep burcu kadınları yapılan iyilikler ve kötülükler konusunda oldukça hassas bir tavır sergilerler onlara karşı iyi yada kötü davranışları asla unutmazlar. Kimde olursa olsun haksızlığa dayanamayan akrepler çevresindeki kötülüklere karşı asla suskun kalmayı tercih etmezler.


Yay burcu kadanın ön göz alıcı yanları kültürlü, alımlı, espritüel ve duyarlı bir yapıya sahip olmasıdır. Gezmek ve yeni bilgiler öğrenmek yay burcuna göre paha biçilmez bir şeydir. Yay burcu kadınlar ile konuşurken cümlelerin iyi seçilmesi lazımdır çünkü hassas ve kırılgan bir yapıya sahip olan yaylar yanlış anladıkları bir konu üzerine kendilerini üzebilirler. Öncelikleri aşk değildir. Partneri nasıl olursa olsun öncelikle arkadaşlığa ve dostluğa önem verirler. Bu davranışlarının sebebi ise özgürlüklerine düşkün olmalarıdır, özgürlüklerinin kısıtlanmasını istemeyen ve kısıtlandığını hissettiği an kendini bir adım geri çeken yay kadınları ne zaman özgürlüklerinin kısıtlanmadıklarını hissederler o zaman onlar için yeni bir başlangıç başlar.

Oğlak burcu kadınları çalışkan ve dürüst tavırlarıyla birinci sırada gösterilen insanlardan birdirler. Oğlak kadını denildiği zaman akıllara gelecek olan şey ise oldukça evcimen bir yapıya sahip olmalarıdır. Güçlü olamayı sever ve güçlü olmak için elinden gelen her şeyi yapan kadına oğlak kadını denir. Olaylar karşısında kararları hiç değişmeyen ve verdiği kararlarda tutarlılık gösteren bir yapıya sahip olduğu için kimseye güvenemez, kafasında hep acaba diye soru işaretleri dolaşır. Nezaket ve kültür onlar için olmazsa olmazlardan biridir. Hayatı yaşamayı bilen ve sosyal anlamda bir şeyler paylaşabileceği bir partneri tercih eder oğlak kadını. Partnerinde bu özellikleri bulanan oğlak kadını sadık bir eş ve sevgi dolu bir anne adayı olur.


Kova burcu kadınları özgürlüğüne bir hayli düşkündür. Özgürlüklerinin kısıtlanmasına dayanamazlar ve ilişkilerini hiç düşünmeden keserler. Romantik olduğu kadar soğuk olan kova burcu kadınlarının ruh halleri değişkenlik gösterir. Hayatları hakkında aldıkları kararları çok çabuk yapmak isterler çünkü oldukça karalı bir yapıya sahiptirler. Kova kadınları becerikli oldukları için yapamayacakları iş yoktur. Hayata karşı daima olumlu bir şeklide yaklaşırlar, neşeli ve seven tarafları herkes tarafından beğenilir. Kova burcu kadınları etrafındaki insanlar tarafından aranırlar çünkü fikirlerine her zaman önem verilir. Dostlarına önem veren bir kovanın fedakarlığı çok fazla olur. Kendisiyle aynı fikri paylaşan insanlar ile arkadaşlık kurmaya çalışır.

Balık burcu kadını tuttuğunu koparan, hırslı bir yapıya sahiptir. Sevecen tavırları en dikkat çeken yönleridir.Duygusal ve fazlasıyla romantik olan balıklar karşısındaki insandan da romantik olmasını ister. Balık burcu kadınları arkadaş ortamlarında ön planda olmaya bayılırlar ve ilk akla gelinen kişi olmak isterler. Duygusal bir yapıya sahip oldukları için derin hisler yaşarlar. Balık burcu kadınları hayatına dahil edeceği erkeği daima gözlemler çünkü bir kova her zaman hayalindeki erkek ile birlikte olmak ister. Aradığı partnerini bulduğunda ise onun sevgisini ve aşkını hissettiği an sadık ve aşk dolu bir ilişkiye başlar. Bir balık burcu kadını sevildiğini hissettiği an hiç düşünmeden elinden gelen fedakarlığı yapar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ