Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

CÜNEYT ARKIN’IN HİÇ GÖRÜŞMEDİĞİ BİR KIZI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

CÜNEYT ARKIN’IN HİÇ GÖRÜŞMEDİĞİ BİR KIZI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Yeşilçam’ın yıldızlarından biri olan Cüneyt Arkın’ın bu zamana kadar hiç görüşmediği bir kızı ve ondan olan bir torunu olduğunu biliyor muydunuz? Cüneyt Arkın’ın ilk eşi Güler Mocan’dan Filiz Canlı adında bir kızı bulunuyor. Ancak Cüneyt Arkın’ın kızıyla ve torunuyla görüşmüyor.

PEKİ SEBEBİ NEYDİ?

Cüneyt Arkın kızı ve torunu kendisine sorulduğunda ‘Onları tanımıyorum’ demişti. İşte Yeşilçam’ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın’ın kimseler tarafından bilinmeyen kızı

BAKIN BABASI İÇİN NELER SÖYLEDİ..

CÜNEYT Arkın’ın ilk eşi Güler Mocan’la evliliğinden olan kızı Filiz Canlı, babası hakkında ilk kez konuştu. 1966 yılında doğan, Arkın ve Mocan boşandıktan sonra da babasıyla bir daha görüşmeyen Filiz Canlı, yıllar sonra 11 yaşındaki kızı Defne’nin “Dedemle tanışmak istiyorum” açıklamasıyla gündeme geldi. Canlı, Cüneyt Arkın’la kendisinin değil, kızı Defne’nin görüşmek istediğini söyledi: “Bugüne kadar onun eksikliğini hissetmedim, bundan sonra da hissedeceğimi düşünmüyorum. Bu tür haberlerle gündeme gelmek de istemiyorum. Benim böyle bir şeye ihtiyacım yok. Ama kızım dedesini görmek istiyor, buna bir şey söyleyemem. Dedesi görüşmek isterse de görüştürürüm.”

BENİM TEK DERDİM TORUNUM

Cüneyt Arkın’dan 46 yıl önce boşanan Güler Mocan da eski eşinin torunuyla görüşmesini istediğini açıkladı: “Biz 46 yıl önce boşandık ve o benim hayatımdan çıktı. Yıllar sonra kızımla torunumun bu haberle gündeme gelmesini kesinlikle istemezdim. Benim tek isteğim, torunumun dedesiyle bir araya gelmesi ve onunla tanışması.

Defne küçük bir çocuk, psikolojisinin olumsuz etkilenmesinden de korkuyorum. Umarım çok fazla etkilenmez. Dedesiyle bir araya gelmesini istiyorum. Olursa olur olmazsa da çok önemi yok.”

Genlerinde var Defne, dedesi Cüneyt Arkın gibi iyi bir binici. Güler Mocan, torunu için “Binicilikte çok başarılı. Çok sayıda madalyası var. Belki de genlerinde olan bir şey” diyor.

Bilgim yok Cüneyt Arkın’ın Betül Arkın’la evliliğinden olan oğlu Murat Arkın, Filiz Canlı hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Arkın, “Konuyla ilgili bir bilgim yok, o yüzden yorum yapamayacağım. Babam şu an Londra’da, bu konuyla ilgili konuşmak ister mi bilmiyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ