Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

Cüzdanınızın içiine bir tutamm tuzz koyunn ve olanlara şahit olun..

Cü-zdanınızın içine bir tutam tuz koyun ve olanlara şahit o-lun. Cü-zdanınızın içine bir tutam tuz koyun ve mu-ci- zeye şahit o-lun..Ayrıntılar haberimiz detayındadır..

size vereceğimiz bu yöntemi uygulayabilirsiniz! Cü-zdanınızın içine bir tutam tuz koyun. Tuz, negatif enerjiyi yok edeceği gibi, parayı da size çekecek ve şanssızlığınızı y-ok edecektir. Diğer bir yöntem ise, cü-zdanda eski madeni para bulundurmaktır. Ancak bu yöntemi uygularken dik-kat edilecek bir nokta var. Madeni para parlak olmalıdır.

Madeni paranızı parlatmak için, size vereceğimiz bu karışımı uygulayabilirsiniz.Bunun için bir bardağa biraz sirke koyun ve üzerine tuz ekleyin. Paraları bu karışıma atın ve yavaşça 10’a kadar sayın. Daha sonra paraları sirkeli karışımdan çıkarın ve suyla durulayıp güzelce kurulayın. Bu sayede negatif enerji cü-zdanınızdan uzaklaşacak ve paranıza bereket gelecektir. Eğer negatif enerjinin evinizde olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken şey basit! Şeffaf olan herhangi bir bardağa, 3’te birini dolduracak kadar deniz tuzu ekleyin.

devamı sonraki sayfada…

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ