Doğum Sırasında K*maya Giren Kadın 7 yıl S-onra Uyandı

Doğum Sırasında K*maya Giren Kadın 7 yıl S-onra Uyandı
12 Mart 2019 tarihinde eklendi, 593 kez okundu.

Sırbistan’da doğum sırasında k*maya giren kadın, tam 7 yıl s-onra uyandı. D-oktorları bile ş-aşırtan olayda “konuşma terapisi”nin e-tkili olduğu belirtiliyor

Doğum sırasında k*maya giren Sırbistanlı kadın, tam 7 yıl s-onra uyanarak d-oktorları ş-aşırttı. Sırbistanlı Danijela Kovaceviç, tam 7 yıl s-onra k*madan uyanarak, kızı Marija ile tanıştı. KONUŞMA TERAPİSİ E-TKİLİ OLDU” : Danijela Kovaceviç, 2009 yılında doğum esnasında, ö-l-*mcül k-a-n z-ehirlenmesi y-aşayarak bilinci kapanmıştı.

D-oktorlar, bu ilerlemenin, beyin hücresi fonksiyonlarını u-yaran geniş fiziksel ve konuşma terapisinin bir s-onucu olduğunu aktardı. Tedaviye ilişkin s-onraki süreçlerde, Pforzheim’da bulunan bir

Alman rehabilitasyon kliniğindeki d-oktorlar ise Danijela Kovaceviç’in konuşmaları ve hareketlerini takip edebileceklerini söyledi. ÜLKEDE K*MADAN UYANAN İLK KİŞİ : Danijela Kovaceviç’in ailesi ise tedavi masraflarının çok fazla olduğunu belirterek bir yardım kampanyası düzenlenmesini istiyor.

Aile tedavinin devam etmesi için 50 bin euroya ihtiyaç duyduklarını aktardı. Danijela Kovaceviç’in Sırbistan’da k*madan uyanan ilk kişi olarak belirtiliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git