Duvara Raf Nasıl Yapılır?

Duvara Raf Nasıl Yapılır?
28 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 854 kez okundu.

Son yıllarda artan ev dekorasyonunda önemli yere sahip olan duvar rafları çok popüler oldu. Birçok mekanda rahatlıkla kullanılabilen duvar rafları kitap ve süslemelerle tamamlamanız mümkündür.

İster çocuk odasına ister mutfağa isterseniz de oturma odanıza duvar rafı yapmanız mümkündür. Kullanımı gibi yapması da oldukça kolaydır. Bunun için gerekli malzemeler; yapacağınız raf kadar hazır raf tahtası ya da evinizde duvar rafı oluşturabilecek tahtalar olabilir.

Bu rafları ev dekorasyonuna uygun olacak şekilde boyayabilirsiniz. Diğer malzeme ise hazır duvar rafı metal olanlardan. Bu raf altlıkları birçok yapı marketinde satılmaktadır. Bunları duvara monte etme için çivi gereklidir. İşte malzemelerin hepsi bu kadar.

Duvar raflarını sık sık değiştirmeyeceğiniz yer monte etmenizde fayda vardır. Bunun yanında bu raflara yapay çiçek çanakları da koymanız eve bahar havasını yansıtacaktır. Çok hoş görüntüsü olacaktır. Gerçek çiçek koymak isterseniz küçük çanaklarda olan menekşeler olabilir. Bunun yanında çocuk odası için duvar raflarına kitaplar koyabilir böylece odada kitaplık yeri kaplamamış olursunuz.

417 views

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git