Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

ECRİN BEBEK İLE İLGİLİ VAHİM İDDİA

11.06.2019
34.898
ECRİN BEBEK İLE İLGİLİ VAHİM İDDİA

Kayıp Ecrin’le yeni bir gelişme yaşandı. Ecrin’in annesi Sevcan Kurnaz ile eşi Deniz Kurnaz’ın ifadeleri herkesi şok etti. Ecrin’in üvey babası Deniz Kurnaz, eğer Ecrin’i annem ve kardeşim öl*dür*med*iyse ben ‘etek giyerek dolaşacağım’ ifadelerini kullandı.

ECRİN Ö-LDÜ DİYE SENARYO KURDULAR”

“Herkes başrol oynamaya çalışıyor” diyen Özkan Kurnaz, şöyle konuştu; “Ben rol yapamam. O ayakkabı neden yolun sağında altında solunda üstünde bulunmuyor da, tam ortasında bulunuyor? Bu işi yapan adam uzman. Öyle bir oyun oynuyor ki; işin hakkını veriyor. Bu işin projesini çizmiş. Şunu da yapmış olabilirler. Çocuk “ö-ldü” diye bulunsun, dışarda aramasınlar. Çocuğu “ö-ldü zannetsinler” diye mezardan yaşlı bir kemik bulurlar, oraya atarlar. Elbiseyi de bir şekilde halleder. “Ö-ldü sansınlar” diye herkes bu konunun üstünde dursun. Niye çocuğu dışarda aramasınlar diye..

ECRİN’İN ÜVEY AMCASI ÖZKAN KURNAZ D-ARP EDİLDİ

İlçe merkezine 35 kilometre mesafede bulunan Alancık Mahallesi’nde 7 Mayıs’ta kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz olayından etkilenen Emrah Dönmezer dün akşam üzeri parkta karşılaştığı Özkan Kurnaz ve yanında bulunan İbrahim Kurnaz’a tepki gösterdi. Çıkan ta-rtışma ka-vgaya dönüştü. Ka-vgada d-arp edildiğini iddia eden Özkan Kurnaz, Vezirköprü Devlet Hastanesine giderek d-arp raporu aldıktan sonra hastaneden ayrılarak Emrah Dönmezden şikayetçi oldu.

Polis tarafından arandığını öğrenen Emrah Dönmezer, ”Yaşanan olaylar beni çok etkiledi. Parkta rastladığım Özkan Kurnaz’a bu yüzden tepki gösterdim. Benim de evladım var. Bu olay beni çok etkiledi” şeklinde konuştuktan sonra İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek teslim oldu. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.