En Az 10 Yaş Genç Gösteren Pirinç Maskesi

En Az 10 Yaş Genç Gösteren Pirinç Maskesi
14 Mart 2019 tarihinde eklendi, 817 kez okundu.

Pirinç cildimizi ş-aşırtacak derecede e-tki ederek hızla yenilenmesini ve gençleşmesini sağlar. Japon kadınların sürekli uyguladığı ve Avrupa’da yeni yeni bilinmeye başlayan pirinç maskeleri cildinizde istediğiniz gençlik e-tkisini hızlıca gösterecektir.

Genel olarak Japonların pirinçten yaptıkları yüz maskesi kullanılır.Pirinç,bal ve sütten oluşan karışımla elde edilen bu maske düzenli kullanımın ardından canlı, yumuşak, pürüzsüz ve ipeksi bir cilt sağlar. Malzemeler; -3 çay kaşığı pirinç – 1 yemek kaşığı süt – 1 yemek kaşığı bal

Hazırlanışı ve Uygulanışı; Pirinci k-aynattıktan s-onra suyunu süzün ve pirinçleri ayırdıktan s-onra suyu bir kenarda bekletin Sütü hafifçe ısıtarak k-aynattığınız pirinçlere ekleyin.

Karışımı iyice karıştırdıktan s-onra balı da ekleyin. Kuru ve temiz cildinize bu karışımı maske olarak sürün. 10-15 dakika s-onra maskeyi yüzünüzden sökmek için ayırdığınız pirinç suyunu kullanın.

Haftada bir bu uygulamayı tekrarladığınızda 2 ay içerisinde cildinizin 10 yaş gençleştiğini göreceksiniz. Sağlıklı günler dileğiyle… kaynak:drsaglik.net

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git