Fırınınızı Hep Yanlış Şekilde Temizlediniz – İşte Doğrusu

Fırınınızı Hep Yanlış Şekilde Temizlediniz – İşte Doğrusu
25 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 1.989 kez okundu.

Şimdiye Kadar Fırınınızı Hep Yanlış Şekilde Temizlediniz – İşte Doğrusu Temizliği iki aşamada yapacağınız. İlk fırının içi sonra da fırın camı.

Malzemeler: Su Sprey şişesi Kabartma tozu Fırça Sirke Küçük bir kâse Yapılışı: 1- Fırın tellerini çıkarın.

2- Küçük bir kâsede kabartma tozu ve suyu karıştırın. Amacımız karışımı macun kıvamına getirerek temizlenmesi gereken bölgelere sıvamak.

3- Fırının içinde temizlenmesi gereken yerlere karışımı sıvayın. Kabartma tozu bölgeyi kahverengileştirecektir. 4- Bir gece bekletin. Kabartma tozunun süper gücünü göstermesi en az 12 saat sürecektir.

5- Ertesi gün: Ucunu ıslattığınız fırça ile kabartma tozunu karışımını temizleyin. 6- Sprey şişesinin içine sirke koyun. Kabartma tozu lekelerinin olduğu yere sıkın.

7- Sirkeyi ıslak fırçayla temizleyin. 8- Telleri fırına geri yerleştirin. 9- Fırınınızı düşük derecede 15-20 dakika açık bırakın. Fırın camı için

1- Kabartma tozunu ve suyu karıştırarak macun kıvamına getirin. 2- Cama karışımı sıvayın. 3- 30 dakika boyunca bekleyin. 4- Fırça ile camı temizleyin.

Sonuçları görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Keşke bunu daha önceden biliyor olsaydım. İpucunu beğendiniz mi? Sayfamızı beğenmeyi unutmayın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git