Göbekleri Eriten ve Beldeki Yağları Y-akan çok Faydalı bir karışım

Göbekleri Eriten ve Beldeki Yağları Y-akan çok Faydalı bir karışım
11 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 3.215 kez okundu.

Kış Boyunca aldığınız kiloları etkili bir şekilde vermenizi sağlar ve özellikle herkesin t-akıntılı halde olduğu bel ve göbek bölgesindeki fazlalıkları ortadan kaldırır.

Kış Boyunca artan kiloları e-tkili bir şekilde vermenizi sağlayan, özellikle herkesin t-akıntılı halde olduğu bel ve göbek bölgelerindeki yağlarını eritmek bire bir.

Bu kürü uygulayanlar en kısa süre zarfında kilolarından k-urtulacaktır. Etkisi garantili…Tamamen doğal ve sağlıklı bir kür olan lahana, limon ve maydonoz ile yapılan bu kür tüm dünyada mucizevi s-onuçlar veren çok e-tkili bir zayıflama kürüdür. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun özellikle tavsiye ettiği, özellikle selülitler ile s-avaşan bir kürdür.

Bu kürü evinizde kolay ve doğal bir şekilde hazırlamak mümkündür. Malzemeler : 2 yaprak lahana – 1 demet maydanoz (15-16 adet) – 1 tatlı kaşığı limon – Yarım litre su

Yapılışı Öncelikle yarım litre suyu boş bir tencerenin içerisine alınır ve k-aynatmak için ocağa bırakılır. K-aynama belirtisi verip fokurdamaya başlayınca tencerenin içerisine

2 adet lahana ilave edilir ve ağzı kapalı şekilde 3 dakika kaynatılır. 3 dakika kaynatma aşaması bittikten sonra tencerenin kapağı açılıp içerisine 16-17 adet taze maydanoz (sapları ile birlikte)atılır.

Maydanozları ekledikten s-onra aynı şekilde 3 dakika ağzı kapalı kalır ve k-aynamaya devam eder. K-aynamayı 6 dakika s-onra s-onlandırıp ılıması için zaman ayırılır. ılıdıktan s-onra karışımı süzüp ortaya çıkan küre 1 tatlı kaşığı taze sıkılmış limon suyu ekleyin. Limon ekleme sebebimiz kürde lahana olduğu için oluşacak olan gazın önlenmesidir.

Nasıl Uygulanır? Kürü gün içinde aç karnına istediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Bu hazırlamış olduğumuz karışımı 15 gün boyunca düzenli olarak uygulayın. 15 gün uyguladıktan sonra 5 gün ara verin.

Ara süreci bittikten sonra yine 15 gün kürü tüketin. Bu hazırlamış olduğumuz kür kişide oluşabilecek gastrit ve ülser p-roblemlerine karşı da korumaktadır. Lahana, limon ve maydanoz yağları y-aktığından dolayı kilo vermenize yardımcı olacaktır. Z-ararları Var mı?

Hazırlanan kürün çok fazla z-ararı bulunmaktadır. Tiroit bezleri yavaş çalışan kişiler içindir. Lahana tiroit bezlerinin daha az çalışmasını sağlar. Bu yüzden p-roblem oluşturabilir.

Eğer böyle bir p-robleminiz varsa bu kürü kullanmayın. Eğer ki tiroit bezleriniz de s-ıkıntı yok ve hızlı çalışıp görevini yapıyorsa bu p-roblem ile karşı karşıya gelmezsinizİşte Sonuç :Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git