Günde 3 adet Medine hurmasının inanılmaz faydaları

Günde 3 adet Medine hurmasının inanılmaz faydaları
15 Mart 2019 tarihinde eklendi, 469 kez okundu.

Hurma da A,B,C vitaminleri gibi birçok vitamin ve mineral bulunuyor. İsrail Teknoloji Üniversitesinde yapılan bir araştırmaya göre, günde 3 adet hurmanın kalp k-rizi r-iskini neredeyse sıfıra indirdiği anlaşılmıştır.

İşte hurmanın sağlığınızda y-arattığı diğer faydalar… Zekâ seviyesini etkiliyor. Hurmanın içerisinde yer alan çeşitli vitamin ve mineraller hafızanızı güçlendirerek beyninizin daha iyi çalışmasını sağlıyor. Tıpkı kuruyemişler gibi hurmada harika bir atıştırmalıktır. İçindeki früktoz size bitmek bilmeyen bir enerji verir.

Damarları açıyor Damarlarda oluşan tıkanma beraberinde kalp k-rizi r-iskini de getirdiğinden oldukça t-ehlikeli ve ö-l-*mcül bir h-astalıktır. İsrail’deki bilim insanları, nar suyu ve hurmanın aynı anda t-üketilmesinin damar t-ıkanıklığına iyi geldiğini s-avunuyor. Ancak damar tıkanıklığına

iyi gelen şey günde 3 adet hurma değil hurma çekirdeğinin tozudur. Hurma çekirdeğini toz haline getirip belirli aralıklarla tüketmenin damarları açacağı aynı zamanda damar tıkanıklığına iyi geleceği söyleniyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git