Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

Kadının Bebek Pudrasıyla Yaptığını Görünce Hemen Marketten Bebek Pudrası Almak İsteyeceksiniz

Kadının Bebek Pudrasıyla Yaptığını Görünce Hemen Marketten Bebek Pudrası Almak İsteyeceksiniz

Çocuklarınız büyüdükten sonra muhtemelen siz de bebek pudrasını kullanmadığınızdan çöpe attınız.Ancak bebek pudrasının nelere iyi geldiğini bilseniz muhtemelen atmazdınız.

İşte bebek pudrasının bilinmeyen yararları.1- Karıncalardan kurtulun

Yazın en büyük belası karıncalar. Karıncalardan kurtulmak için pahalı kimyasallara para harcamanıza gerek yok. Bir dahaki sefere karınca sürüsüyle karşılaşırsınız geçtikleri yere bebek pudrası dökün.Nedeni anlaşılamasa da karıncalar bebek pudrasından nefret ediyorlar

2- Böcekleri kaçırın

Bahçenizdeki bitkiler böcekler tarafından istila mı ediliyor? Bitkilerin üstlerine bebek pudrası dökün. Böceklerin bir daha bitkilerinize yaklaşmadığını göreceksiniz.

3- Ellere iyi gelir

Bahçeyle uğraşan biriyseniz ellerinizde nasır oluşması işten bile değildir. Bir dahaki sefere bahçede iş yapacakken elinize bebek pudrası dökün. Nasır oluşumunu önlediğini göreceksiniz.

4- Ayak ağrısını geçirir

Bebek pudrasının emici ve yumuşatıcı özelliği vardır. Ayağınız terlediyse veya fazla ayakta kalmaktan ağrıyorsa ayağınızın altına bebek pudrası dökün.

Kaynak: Garden Guides, Fine Gardening, Faith Tap. Bebek pudrasının mucizelerinden haberdar olmaları için haberi arkadaşlarınızla paylaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ