Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

Kanseri önlüyor ve 3 ayda kanser hücrelerini -öldürüyor!

Kanseri önlüyor ve 3 ayda kanser hücrelerini -öldürüyor!

Bu mucizevi içecek vücuttaki kanser hücrelerinin büyümesini durdurduğu gibi kanser oluşumunu da önlüyor.

Geleneksel bitkisel kürler birçok hastalığı mucizevi bir şekilde iyileştiriyor. Bu bitkileri araştırın, onları alın ve doktorlara fahiş ücretler ödemeyin. Modern tıp uygulamaları çok pahalıdır ve maddi sebeplerle herkes bu uygulamalara ulaşamayabiliyor. Maliyeti kurtarmak için basit, ucuz ve fakat etkili bitkisel ilaçlara geri dönün. Diyabet, yüksek kolesterol, yüksek tansiyon ve zayıflamak için etkili bitkisel kürler var.

Çinli ünlü bir Herbalistin tarifi olan bu mucizevi içecek internet’te çok popüler. Bu mucizevi ve basit içecek tarifi akciğer kanseri olan Çinli ünlü Bay Seto tarafından yayınlandı. Çin’de ünlü bir Herbalistin tavsiyesi üzerine bu içeceği hazırlayarak içmeye başladı. 3 ay boyunca düzenli bir şekilde bu içeceği kullandı ve şimdi sağlığına kavuşmuş durumda.

Bu mucizevi içecek için ihtiyacınız olan malzemeler: 1 adet pancar kökü 1 havuç 1 elma Hazırlanışı; Bu malzemeleri iyice yıkayın ve meyve sıkacağına sığacak şekilde doğrayın. Meyve sıkacağında suyunu çıkarın ve karışımınız hazır. Geri kalan posasını cildinize sürebilirsiniz. Bu posa cildinizi güzelleştirecektir. Bu karışımı üç ay boyunca her sabah, kahvaltıdan 1 saat önce hazırlayarak taze taze aç karnına için.

Dilerseniz karışıma limon suyu da ekleyebilirsiniz. Bu mucize içeceğin etkili olduğu rahatsızlıklar: Gelişmekte olan kanser hücrelerini önler. Karaciğer, böbrek, pankreas hastalıklarını önler ve ülser tedavisinde de kullanılır. Akciğeri güçlendirir, kalp krizi ve yüksek tansiyonu önler. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Kızarmış, yorgun veya kuru gözlere iyi gelir. Stres ve has ağrısını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Bağırsak hareketlenmesine yardımcı olarak kabızı ortadan kaldırır. Detoks olarak da kullanılabildiğinden cildiniz daha sağlıklı ve parlak bir görünüme sahip olacaktır. Boğaz enfeksiyonuna iyi gelir. Akne ile mücadeleye yardımcı olur. Regl ağrısını azaltmaya yardımcı olur. Saman nezlesine iyi gelir Not: Pancarın keskin toprak kokusundan hoşlanmayanlar birkaç yaprak nane katabilirler, tadı gerçekten çok güzel oluyor. Pancar suyu, Avrupa’da yıllardır kanser tedavisinde kullanılıyor. Hatta pancar suyu içeren alternatif tıp yöntemine ilk yönelenler de Alman Farberse ve Schoenenberger adlı doktorlar oldu. 1930’ların başında ise Macar bir profesör, pancar suyunun kanser tedavisindeki etkilerini gözlemler.

Pancar suyunun detoks yararları yanında hücre tahribatlarını engelleyerek korunmasına da yardımcı olduğunu fark eder. Hatta sporcuların da daha iyi bir fiziksel performans için beslenme rutinlerine pancar suyunu eklerler. Sağlıklı iken düzenli beslenin, hasta olmadan için faydasını görün. Sağlıksız iken yudum içemiyorlar lütfen stresten uzak kalalım. Kırmızı renkte olan her şeyde folik asit var. Kırmızı renkli sebze ve meyveleri çokça tüketin. Bakın metobolizmanıza nasıl iyi geliyor. Bu önemli bilgiyi daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya sayfalarınızda paylaşmayı lütfen unutmayın..!

LÜTFEN PAYLAŞALIM…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ