Klima Çeşitleri ve Fiyatları 2013

Klima Çeşitleri ve Fiyatları 2013
2 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 552 kez okundu.

klima-

Yaz ayları yaklaştıkça her sene olduğu gibi klima satışlarında da patlamalar olacaktır. Özellikle sıcak illerimizde daha çok klima tercih edilirken daha ılık illerde vantilatör kullanılmaktadır. Bunun yanında mekanın boyutu da klima ve vantilatör kullanımında etkilidir.

Klima alırken özellikle kullanacağınız mekanın boyutuna göre klima seçimi yapmalısınız. Küçük bir mekanda büyük bir klima sizi serinletmekten ziyade hastalıklara davetiye çıkartabilir. Bu konuda klima satıcıları ücretsiz montaj, kurulum ve yer tespiti için yardımcı olmaktadır. Bunun yanında nasıl bir klima kullanmanız gerektiği konusunda da yönlendirmede yardımcı oluyorlar.

Klima almayı planlıyorsanız ilkbahar ayları uygun olabilir. Çünkü yaz aylarında talep artacağından fiyatlarda da oynamalar yaşanabilir.Fakat daha ileri teknoloji ile yapılmış klimalar istiyorsanız o halde yaz aylarını bekleyin deriz. Daha farklı modeller olacağından şüphemiz yoktur. Ayrıca yapılan birçok markanın kampanyalarından da yararlanınız. Çok fahiş fiyatta klima almak yerine uygun ve hesaplı klimalar yaz aylarında sizin için yeterli olacaktır. Klima markaları arıyorsanız bazı markalar şöyledir: Vestel, Bosch, Arçelik, Beko, Daikin,

144 views

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git