Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

K*nsere Yakalanmış Tanıdığınız Varsa Bu İçeceği İçirin

K*nsere Yakalanmış Tanıdığınız Varsa Bu İçeceği İçirin

Sağlıklı iken düzenli beslenin, h-asta olmadan için faydasını görün. Sağlıksız iken yudum içemiyorlar lütfen s-tresten uzak kalalım. Kırmızı renkte olan her şeyde folik asit var. Lütfen çok tüketin bakın, metabolizmaya nasıl iyi geliyor.

Bay Seto akciğer k*nseri idi… Çin’de ünlü bir Herbalistin tavsiyesi üzerine bu içeceği içmeye başladı. 3 ay boyunca düzenli bir şekilde bu içeceği kullandı ve şimdi sağlığına kavuşmuş durumda.

Bu içeceği hazırlamak için ihtiyacınız olan Malzemeler 1 adet pancar kökü 1 havuç 1 elma Bu malzemeleri y-ıkayıp, kesip, meyve sıkacağında suyunu çıkardıktan sonra bekletmeden suyunu içebilir ve geri kalan posasını cildinize sürebilirsiniz.

Bu mucize içeceğin e-tkili olduğu r-ahatsızlıklar: 1) Gelişmekte olan k*nser hücrelerini önlemekte. 2) Karaciğer, böbrek, pankreas h-astalıklarını önlemekte ve ülser t-edavisinde de kullanılabilmekte. 3) Akciğeri güçlendirir, kalp k-rizi ve yüksek tansiyonu önler. 4) Bağışıklık sistemini güçlendirir.

5) Kızarmış, yorgun veya kuru gözlere iyi gelir. 6) Kas a-ğrısını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. 7) Bağırsak hareketlenmesine yardımcı olarak kabızı ortadan kaldırır. D-etoks olarak da kullanılabildiğinden cildiniz daha sağlıklı ve parlak bir görünüme sahip olacaktır. 8) Boğaz e-nfeksiyonuna iyi gelir. 9) R-egl a-ğrısını azaltmaya yardımcı olur. 10) Saman nezlesine iyi gelir. Sağlıcakla kalın…

Not: Pancarın keskin toprak kokusundan hoşlanmayanlar birkaç yaprak nane katabilirler, tadı gerçekten çok güzel oluyor. Not 2 : Pancar suyu, Avrupa’da yıllardır k*nser t-edavisinde kullanılıyor zaten. Hatta bu pancar suyu içeren alternatif tıp yöntemine ilk yönelenler de Alman Farberse ve Schoenenberger d-oktorlar oldu. 1930’ların başında ise Macar bir profesör, pancar suyunun k*nser tedavisindeki e-tkilerini gözlemler.

Pancar suyunun d-etoks y-ararları yanında hücre tahribatlarını engelleyerek korunmasına yardımcı olduğunu fark eder. Hatta sporcuların da daha iyi bir fiziksel performans için beslenme rutinlerine pancar suyunu eklerler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ