Merinos Fashion Koleksiyonu Oturma Grupları

Merinos Fashion Koleksiyonu Oturma Grupları
5 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 1.864 kez okundu.

Merinos her sene olduğu bu sene de oldukça modern oturma grupları tasarlamış. Yaz renklerini andıran oturma grupları evinize canlılık getirecek türden tasarlanmıştır. Her zevke ve her bütçeye uygun Merinos  Fashion oturma grupları genellikle açık renklerden yapılmıştır. Üçlü, ikili ve berjer takımlardan oluşmuştur.

Merinos Fashion koleksiyonu oturma grupları aynı modelin farklı renkleri de mevcuttur. Özellikle evinde koyu renk tercih edenler bulunduğundan her açıdan düşünülmüştür. Ürünlerin kumaşları kaliteli olup, yıllarca kullanabilirsiniz.

Çiçek desenlerinin ağırlıklı olduğu kırlent ve kumaşlarla evinize canlılık verecek türden oturma gruplarıdır. Bunun yanında açılır üçlü kanepeleri de oldukça kullanışlı olacaktır. İstediğiniz zaman açıp yatak olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanında bir adette Merinos Fashion koleksiyonunda köşe takımı bulunabilir.

Bizler Merinos Fashion koleksiyonu oturma gruplarını çok beğendik. Bu sene evlenecek ve bahar aylarında evini yenileyecekler için bu modelleri öneriyoruz. Uygun ödeme koşulları ile yepyeni eve kavuşabilirsiniz. İşte en güzel modellerimiz şunlardır:

merinos fashion oturma grupları

merinos fashion oturma grupları.jpg1

merinos fashion oturma grupları.jpg2

merinos fashion oturma grupları.jpg3

merinos fashion oturma grupları.jpg4

Modellerimiz bunlardır. Yakından görmek isteyenler Merinos mağazalarına uğrayabilirler.

549 views

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git