Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

Müge Anlı Ecrin Hakkındaki K-an Donduran Gelişmeyi Açıkladı! Peki Ecrin’i Kim Ö-ldürdü?

Müge Anlı Ecrin Hakkındaki K-an Donduran Gelişmeyi Açıkladı! Peki Ecrin’i Kim Ö-ldürdü?

Müge Anlı, cansız bedeni bulunan Ecrin hakkındaki son dakika detaylarını ATV ekranlarından aktardı. Dikkatleri üzerine çeken üvey amca Özkan Kurnaz’ın çelişkili ifadelerine takılan Müge Anlı, bulunan ayakkabılar için açıklama yaptı. Sadece bununla da kalmayan ünlü araştırmacı gazeteci Müge Anlı, Türkiye’yi hayrete düşürdü. Müge Anlı Ecrin Kurnaz hakkındaki k-an donduran gerçekleri canlı yayında açıkladı.

Peki Ecrin’i kim ö-ldürdü?

ATV’nin duayen sunucusu Müge Anlı ile Türkiye’nin gündemine oturan Ecrin Kurnaz ci-nayetindeki yeni iddialar herkesi şaşkına çevirdi. 31 Mayıs’ta gerçekleşen Müge Anlı ile Tatlı S-ert’in canlı yayınında ortaya çıkan kıyafet ve ayakkabısı konu olurken, yaşanan son dakika gelişmeleri şaşkınlık yaratttı.

O MU Ö-LDÜRDÜ?

Ecrin’in ailesi de birbirini suçlamaya başladı. Cansız bedenin bulunmasının ardından Ecrin’in babası öz kardeşi Özkan Kurnaz’ı suçlamaya başladı. Telefonundan çıkanlar ve çelişkili ifadelerinden dolayı dikkatleri üzerine çeken üvey amca Özkan Kurnaz, tamamen gündem oldu. Ancak son gün yaşananlar herkesi şaşırttı. Müge Anlı canlı yayınına katılan görgü şahidi, komşu Muhammet Yahşi hakkında ko-rkunç iddialar ortaya atıldı. Ecrin bebek, Muhammet Yahşi tarafından mı ö-ldürüldü?

22. günün sonunda, Vezirköprü’deki evlerinin yakınında yapılan arama çalışmaları sırasında bulunan ayakkabının aşağısındaki dere yatağında kemikler olduğu tespit edildi. 100 metreye yayılmış şekilde küçük bir çocuğa ait kafatası, kaburga ve kaval kemiği bulundu. Kurnaz ailesi, görgü tanığı Muhammet Yahşi’yi suçladı.

“ÇIĞLIK SESİ DUYDUM”

Ecrin bebeğin kaybolduğu gün, Özkan Kurnaz’ı traktörüne binerken gören görgü tanığı komşu Muhammet Yahşi, dün yayınlanan programda canlı yayına katıldı. Muhammet Yahşi, Ecrin bebeğin kaybolduğu gün yaşananları anlattı. Köpeklerinin Özkan’ın traktörüne havladığını ve ardından bir ç-ığlık sesi duyduğunu belirtti

.AYAKKABIYI BIRAKAN KİŞİ…”

31 Mayıs Müge Anlı canlı yayınında Kurnaz ailesi Muhammet Yahşi’yi suçladı. Kurnaz ailesine göre Ecrin bebek Muhammet Yahşi’nin köpekleri tarafından parçalanarak ö-ldü.

22 gün sonra temizlenmiş bir şekilde ortaya çıkan ayakkabıları da Muhammet Yahşi bölgeye bıraktı. Müge Anlı canlı yayında bu ihtimal üzerine yoğunlaştı ancak akla yatmayan detaylar bu ihtimalin uzak olduğu yönündeydi.

ECRİN BEBEK NASIL Ö-LDÜ?

Dün yayınlanan Müge Anlı canlı yayınında, Muhammet Yahşi’nin sözlerinden sonra ismini vermek istemeyen bir izleyici bağlandı. İzleyici, Ecrin bebeğin babaannesi Hacer Kurnaz ile üvey amcası Özkan Kurnaz hakkında k-an donduran iddialarda bulundu!

“ECRİN BEBEK MOTORDAN DÜŞMÜŞ VE ARKA TEKER KAFASINI EZMİŞ”

Müge Anlı canlı yayınına bağlanan izleyiciden k-an donduran sözler: Hacer Kurnaz, akrabalarından birisine oturmaya gitmiş. Orada anlatırken okula giden çocuk da olayları duymuş. Özkan motorla tarlaya giderken önüne köpekler çıkınca gaza basmış, gaza basınca da Ecrin motor tekerinin ön tarafına düşmüş. Arka teker ise Ecrin bebeğin kafasını ezmiş.

BABAANNE HACER KURNAZ’DAN ANLAMSIZ T-EPKİ!

Canlı yayında yaşanan gelişmenin ardından Vezirköprü’deki babaanne Hacer Kurnaz’a bağlanıldı. Babaanne ortaya atılan iddiayı yalanlayarak s-ert çıkışta bulundu.”Ne oğlum ne de ben bir daha canlı yayına katılmayacağız.” şeklinde tepki veren Hacer Kurnaz, Müge Anlı’yı çileden çıkardı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ