Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

Müge Anlı Şaştı Kaldı! Canlı yayınında şok eden ilişki zinciri!

Müge Anlı Şaştı Kaldı! Canlı yayınında şok eden ilişki zinciri!

Müge Anlı canlı yayınında, Samsun’un Vezirköprü ilçesinde kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın ailesinin akıllara durgunluk veren ilişkileri Tükiye’nin kafasını karıştırdı. Müge Anlı, Ecrin bebekten bir iz bulmaya çalışırken her gün ortaya çıkan yeni ilişkiler zinciri karşısında izleyiciler şok olmaya devam ediyor! İşte Müge Anlı canlı yayınındaki Ecrin bebek olayında, ailenin Aşk-ı Memnu’yu aratmayan hikayesi!

MÜGE ANLI CANLI YAYININDA BİR GARİP HİKAYE!

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Samsun’un Vezirköprü ilçesinde kaybolan minik Ecrin’den bir iz aranırken ortaya çıkan aile arası ilişkiler zinciri, izleyicileri şok etti. Ecrin bebekten tam 14 gündür haber alınamıyor. Ecrin bebek, evinin önünde tek başına oynarken kaybolmuştu. Minik Ecrin için evlerinin önünden ormanlık alana, yakınlardaki baraja kadar çok kapsamlı bir arama çalışması yapıldı, ancak sonuç alınamadı. Jandarma ve arama kurtarma ekiplerinin günlerce her yeri aramasına rağmen kritik zaman aşıldı. Bu da gözlerin diğer ihtimallere çevrilmesine sebep oldu.

ÜVEY BABAANNESİ ASLINDA ÖZ HALASI!

Anne Sevcan’ın ölen eşi Cengiz’in yeğeni Deniz ile evlendiği ve çocuğa babaannelik yapan Hacer’in aslında halası olduğu ortaya çıktı. Sevcan ve Cengiz evliyken bu ilişkinin başladığı, Deniz’in erkek kardeşi Özkan’ın Cengiz’e bu durumu aktarmasından 10 gün sonra Cengiz’in kalp krizinden ö-l-d-üğü, ardındanda Sevcan ve Cengiz’in yeğeni Deniz’in evlendiği öğrenildi. Deniz’in annesi Cengiz’in kardeşi olduğu için bebeğin öz halası üvey babaannesi olmuştu.

ABLA – KARDEŞ AYNI KİŞİYLE…

Durumun bu kadarla da kalmadığı daha sonra ortaya çıktı. Daha önce farklı kadınlarla uzun süreli beraberlikleri olan ve Sevcan ile de yaklaşık 6 yıldır birlikte olan 41 yaşındaki Cengiz’in ilk çocuğunun Ecrin olması, kafaları karıştırdı. Bunun dışında 16 yaşındayken kendisinden yaşça büyük olan Cengiz’e kaçan Sevcan’ın kendisinden önce de ablası Şükran’ın birkaç yıl Cengiz’le beraberliği olduğu öğrenildi.

İlişki karmaşasını özetle anlatalım. Cengiz adlı kişi önce Şükran, sonra kardeşi Sevcan ile birlikte oluyor (Cengiz’in kardeşi İbrahim’in de Şükran’la evliliğin eşiğinden döndüğü ortaya çıktı). Cengiz’in Sevcan ile birlikteliğinden Ecrin adlı bebek doğuyor ve bebek doğduktan kısa süre sonra Sevcan’ın kardeşi Hacer’in oğlu Deniz ile ilişkisi olduğunu, Deniz’in kardeşi Özkan’dan öğrenerek kalp krizi geçiriyor. Kocasının vefatındanın ardından Deniz’le evlenen Sevcan yeniden hamile kalıyor ve eşiyle hastaneye gittiği sırada üvey babaannesi ve üvey amcasıyla evde olan minik Ecrin kayboluyor.

Tüm bu ilişki karmaşasının yanında bebeğin babasının Cengiz olmayabileceği iddiaları da bu kaybın aile içinde aranması kararına destek oldu. Arama çalışmalarından hiçbir sonuç alınmayınca ve kritik süre aşılınca çalışmalar durduruldu. İlk programlarda Deniz’le ilişkisinin Ecrin doğduktan 10 gün sonra başladığını ve bebeğin babasının Cengiz olduğundan emin olduğunu söyleyen Sevcan, daha sonra Çorlu’da yaşadıkları dönemde Cengiz’in kendisini para karşılığında başka erkeklere p-a-zarladığını ve bebeğin babası konusunda şüpheleri olduğunu dile getirdi.

Üvey babaannesi Hacer ve Ecrin’i son gören kişi olan üvey amca Özkan’ın çelişkili ifadeleri de kafa karıştırdı.

ÜVEY AMCADAN ÇELİŞKİLİ İFADELER!

Babaanne, minik bebeğin tüm bakımını 19 yaşındaki üvey amca Özkan’ın yaptığını söyleyince Müge Anlı tepki gösterdi. İlk ifadelerine göre Hacer Hanım ekmek yaparken oğluna Ecrin’i kapı önünde bırakmasını söylemiş, Özkan da bebeği her zaman oynadığı bahçeye bırakıp tarlaya ve ineklere bakmaya gitmişti. Bu ifadenin detayları defalarca değişti. Özkan’ın Ecrin’i traktörle gezdirdiği ve daha sonra dönüp evin önüne bıraktığı, 4.5 saat sonra da bebeğin kayıp olduğunun anlaşıldığı öğrenildi.

Tam 4.5 saat boyunca civarda dolaşan Özkan, bu sürede neler yaptığını tam olarak ifade edemiyor. Annesi Hacer Hanım’ın da Ecrin’i bahçede göremeyince büyük tepki vermemesi, çevreye sormaya çıkmaması veya 20 haneli köyde arama sırasında kimseyle karşılaşmış olmaması şüpheleri artırıyor.

Aynı günün sabahı evde kavga çıkması, balkon camının kırılmış olması da dikkat edilen detaylardı. O sabah evde kavga çıkmış, anne Sevcan k-avga sonucu f-enalaşmıştı. Kardeşler Deniz ve Özkan arasındaki ipleri koparan büyük kavganın ardından Deniz ve Sevcan hastaneye gitmişti. Evde kalan Hacer Hanım işlerine bakarken, Özkan Ecrin’le uyumuş; daha sonra da dışarı çıkmıştı. Evden çıkmadan önce balkonun çatlak olan camının da kırılması tesadüf gibi gelmedi.

Arama çalışmaları sırasında Özkan’ın 2 saat süreyle kaybolması ve öncesinde çevreye sorduğu bazı sorular kuşkuları artırdı. Özkan’ın aramalar sırasında 2 saat ortadan kaybolduğu, soranlara çocuğu aramaya tek başına çıktığını söylediği öğrenildi. Bu kaybolma öncesinde çevredekilere “bebek boğulduysa bulunduğunda üstünde parmak izi çıkar mı?”,

“üstünde taciz bulguları olduğu anlaşılır mı?” gibi sorular sorduğu söylendi ve kendisi de bu soruları sorduğunu kabul etti.

Çember daraldıkça itirafların yapılması veya küçük bebeğin ortaya çıkarılması bekleniyor. Neredeyse iki hafta geçtiği ve henüz kimseden bebekle ilgili kaçırılma bilgisi gelmediği için umutlar azaldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ