Seçtiğiniz Taş Sizinle İlgili Gerçekleri söylüyor!

Seçtiğiniz Taş Sizinle İlgili Gerçekleri söylüyor!
8 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 1.635 kez okundu.

Yukarıdaki 6 taşa bir kısaca göz gezdirin. Çok fazla düşünmeden, favorinizi seçin. Seçtiğiniz taş size, tahmin etmediğiniz şeyler söylüyor olabilir.

#1. Taş, Opal

İlk taş bir Opal. Isıya göre renk değiştirebilen nadir taşlardan olan opal, bir anlamda değişim isteğinin simgesi. Hayatta en çok medeniyetin gürültüsü ve koşuşturmasından kurtulup özgür olmak istediğinizi anlatan bu element, medeniyetle bağlarınızı koparıp iç huzurunu bulabileceğiniz bir yere ihtiyacınız olduğunu işaret ediyor.

#2. Taş, Malakit

İkinci taş bir Malakit. Malahit taşı olarak da bilinen bu taş, bedensel ve ruhsal temizliğin, dönüşümün sembolü. Büyük yaşam değişikliklerinin için ufukta olduğunu söyleyen Malakit, manevi dünyanızda ya da aşk hayatınızda değişimler yaşayabileceğinize dikkat çekiyor. Hayatınızın tüm kurgusunu etkileyecek değişimler sırasında dikkatli seçimler yapmaya özen göstermek gerektiğine işaret eden bu taşı üzerinizde taşındığınızda, sıkıntılı ruhsal durumu neşe ve huzura dönüştürerek tam bir denge oluşturuyor. Bu yüzden “Arındırma ve Temizlik Taşı” olarak da biliniyor.

#3. Taş, Güneş Taşı

Üçüncü taş bir Güneş Taşı. Eğer bu taşa karşı bir çekim hissetiyseniz, başından sonuna kadar iyimser bir insan karakterine sahipsiniz demektir. Adını güneşe benzeyen, merkezden dışa doğru ışık saçan yapısından alan Güneş Taşı, geleceğinizin de olabildiğince parlak olduğuna işaret eder. Güneşin iyileştirici sıcaklığından maksimum derecede faydalandığınızdan emin olun ve güneşe olan eğiliminizi asla kaybetmeyin.

#4. Taş, Mahogany / Maun Obsidyen

Dördüncü taş bir Mahogany / Maun Obsidyen. Adını maun ağaçlarının renginden alan bu taşı seçmeniz, bilinç altınızda eski alışkanlıklarınızı ve rutininizi kırmak ve yeni bir hayat yaratmanızın zamanının geldiğini söylüyor. Ne kadar şanslı olduğunuzu hatırlamayı ve minnettar olmayı ihmal etmeyin. Başka kimsenin hayatındaki herhangi bir şey için kıskançlık hissetmenize gerek yok.

#5. Taş, Havlit

Beşinci taş bir Havlit. Eğer bu taştan etkilendiyseniz, ‘öbür taraf’ tan gelen mesajlara karşı bilincinizi açık tutmalısınız. Kulağa biraz fazla spiritüel gelse de, bu mesajlar, diğer dünyevi varlıklardan ya da kaybettiğiniz akraba ve sevdiklerinizden gelebilir. Bir rüya günlüğü tutabilir, vizyonlar ve zamanlama konusunda dikkat kesilebilirsiniz.

#6. Taş, Dalmatian Jasper

Son taş, bir Dalmaçyalı / Dalmatian Jasper. Eğlenceyi hayatınızın merkezinden asla uzaklaştırmamanız gerektiğine işaret eden bu taş, oyunu hayatınızın her alanına yaymanızı tavsiye eder. Yeni maceralar ve yeni arkadaşlar edinmekten kaçınmayın. Günün sonunda eğlence kazanacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git