Sizi 20 Yaş Gençleştirecek Maske

Sizi 20 Yaş Gençleştirecek Maske
12 Mart 2019 tarihinde eklendi, 2.461 kez okundu.

Cildinizde oluşan kırışıklara ve lekelenmeleri yok edecek mucize bir maske tarifi veriyoruz. İnsan cildi yaş aldıkça ister istemez bazı h-asarlara uğruyor. Bu oluşan h-asarları pahalı kremler kullanmadan doğal yollarla yok edebilmeniz mümkün. İhtiyacınız olan her yerde bulunan aspirin .

Evet aspirin mucizesi sayesinde 20 yaş daha genç görüneceksiniz. Güneş, beslenme, sigara tüketimi ve s-tres nedeniyle ciltte kırışıklar oluşur. Kırışıklıklar sadece y-aşlanma belirtisi olarak bilinse de hava koşulları ve y-aşama biçiminden k-aynaklı olarak genç yaşta kırışmalar oluşabilir. Genç yaşta oluşan kırışıklıkların önüne bazı maskeler ile geçebilirsiniz.

LİMON VE ASPİRİN MASKESİ MALZEMELER: – 3 adet aspirin,

– 3 yemek kaşığı limon suyu YAPILIŞI: Bir kasede aspirin ve limonu karıştırarak eritin. Aspirin yapışkan kıvama gelince yıkanmış yüze sürerek 10 dakika boyunca bekletin ve ardından yüzünüzü durulayın. BAL, YOĞURT VE ASPİRİN MASKESİ MALZEMELER: – 5 aspirin, – 1 yemek kaşığı yoğurt, – 1/2 yemek kaşığı bal YAPILIŞI: Aspirini ufalayarak bal ve yoğurtla karıştırın. Temiz cilde maskeyi sürün ve yarım saat bekletin.

Maske kuruduktan sonra ılık su ile durulayın. ASPİRİN MASKESİ MALZEMELER: – 3 adet aspirin, – 3 yemek kaşığı ılık su YAPILIŞI: Aspirin ve suyu yapışkan bir kıvama gelene kadar karıştırın. Temiz yüze maskeyi sürün ve 10 dakika boyunca bekletin. Daha s-onra ılık suyla durulayın. 3 maskeyi de hafta 1-2 kere uygulayabilirsiniz.

Her maske uygulamasından s-onra cildi tonik ile silin ve nemlendirici uygulayın. NOT : Hassas ve alerjik cilt yapısına sahip kişilerin d-oktor kontrolünde uygulaması gerekir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git