Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

Uzmanlar : ” 7 Gün Sıcak Tuzlu Su İçin ! Vücudun Her Hücresini İyileştirebilirsiniz”diyor

Uzmanlar : ” 7 Gün Sıcak Tuzlu Su İçin ! Vücudun Her Hücresini İyileştirebilirsiniz”diyor

Aç karnına sıcak tuzlu su içmenin i-nanılmaz faydaları bulunuyor. Uzmanlar, yedi gün boyunca aç karnına içilen sıcak tuzlu suyun, vücudun her hücresini iyileştirebileceğini söylüyor. Tuzlu su içmenin ne kadar sağlıklı olduğunu k-esinlikle bilmiyorsunuzdur. Belirli sürede ve doğru bir şekilde içilen tuzlu su,

gerçek bir iksir görevi görür. Uzmanlar, yedi gün boyunca aç karnına içilen sıcak tuzlu suyun, vücudun her hücresini iyileştirebileceğini söylüyor. Ayrıca kemiklerin güçlendiriyor, k-a-n şekeri seviyelerini normalleştiriyor, metabolizmayı hızlandırıyor. Üstelik bunlar tuzlu suyun faydalarının yalnızca bir kısmı.

Nasıl Hazırlanır? Bir bardak sıcak suda, bir çay kaşığı tuzu çözün. Bardağını yaklaşık 500 ml’yi alacak kadar büyük olmalıdır. Su ne çok sıcak ne de soğuk olmalıdır. Sabahları aç karnına hazırladığınız bu suyu içebilirsiniz. 7 gün uygulayacağınız bu yöntemi bir hafta ara vererek tekrarlayabilirsiniz.

Tuzlu sunun yararları : Deniz Tuzlu Su, vücudumuz için önemli mineraller içerir. Tuz, bağırsaklar için doğal bir a-ntibiyotik görevi görür. Bir bardak tuzlu su sindirim sürecini hızlandırır. Tuzlu su osteoporoz ve kemiklerin güçlenmesine yardımcı olur. Vücutta normal sıvı seviyesinin korunmasını sağlar.

Sinir sistemine yararlı önemli mineraller içerdiğinden dolayı, düzenli olarak tuzlu su tüketimi duygusal durumu normalleştirip uykusuzluğa e-ngel olmaya yardımcı olacaktır. Tuzlu su, soğuk algınlığı ve gripte akciğerlerde ve sinüslerde mukusa katkıda bulunur. Bir bardak su tuzlu, cildi tazeler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ