Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

4 Köpek Hastanede Tedavi Gören Sahiplerinin Girişte Böyle Bekledi – Fotoğraf Görenleri Duygulandırdı

4 Köpek Hastanede Tedavi Gören Sahiplerinin Girişte Böyle Bekledi – Fotoğraf Görenleri Duygulandırdı

Köpeklerin sahiplerine olan sadakati insanların gözlerini yaşartıyor. Böyle sadık hayvanlara işkence edildiğine dair okuduğumuz haberler hepimizi şok ediyor.

Dört köpek, sahiplerinin hastaneden çıkmasını dört gözle bekliyordu. Hatta hastanenin girişinde sahiplerinin hastaneden çıkmasını beklediler. Köpeklerin fotoğrafı sosyal medyada hızla yayıldı.

Cris Mamprim, Brezilya’daki bir hastanede çalışıyor. O gün hastaneye evsiz bir adam getirildi. This is Insider’dan aktarılanlara göre, evsiz adamın dört köpeği adamı hastanenin kapısında beklemişler.

Evsiz adam hastaneye sabaha karşı 3’te getirildi ve köpekleri adam çıkana kadar hastanenin kapısında bekledi.Cris hemen köpeklerin fotoğrafını çekip Facebook’ta paylaştı ve altına şöyle bir açıklamada bulundu:

“Bugün böyle bir manzarayla karşılaştım. Hastanemize sabah saat 3’te getirilen bir hastanın dört köpeği, sahiplerini hastanenin kapısında böyle bekledi.”

Cris’in paylaştığı gönderi Facebook’ta 120 bin etkileşim aldı.Cris son olarak, “Sokakta yaşadığından dolayı nasıl bir hayat sürdürdüğünü bilemiyorum. Ancak köpeklerle olan ilişkisi harika. Onları kıskanmamak elde değil. Keşke herkesin hayatında onları böyle seven birileri olsa” dedi.

Dodo’dan aktarılanlara göre köpekler daha sonra hastanenin içine alınmış ve hepsine mama verilmiş.Köpeklerin insanların en sadık dostlarını olduğunu düşünüyor ve bizleri karşılıksız sevdiklerine inanıyorsanız paylaşın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ