Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

Müge Anlı canlı yayında evleneceğini açıkladı, nikah tarihleri belli oldu…

Bugüne kadar binlerce davaya bakan binlerce olayı gerçekliğe kavuşturan Müge Anlı ekranların en başarılı isimlerinden birisi.
Bugüne kadar özel hayatı hakkında açıklama yapmayan ve herkesten gizli yaşayan Anlı bu sefer ters köşe yaptı.

Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Sinan Akçıl’la yemeğe çıkan Müge Anlı “sevgililer mi” sorusunu akıllara getirmişti.

ATV ekranlarında her sabah evlere konuk olan Müge Anlı eveleneceğini duyurarak herkesi şok içinde bıraktı.

Müge Anlı Asayiş Emniyet Müdürü olan Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyurdu.

Müge Anlı’nın bu duyurusu kısa sürede gündem oldu.

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında? Müge Anlı’nın evleneceği Şinasi Yüzbaşıoğlu hakkında merak edilenler..

Müge Anlı, dünkü canlı yayınında müjdeli bir haber verdi. Anlı, İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine gireceğini açıkladı. Ünlü sunucunun açıklamasının ardından Şinasi Yüzbaşıoğlu, en çok arananlar listesine girdi. Damat adayının Şinasi Yüzbaşıoğlu olduğunun ortaya çıkmasının ardından pek çok kişi, Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir sorusuna cevap aramaya başladı. Peki, Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, nerelidir? İşte Müge Anlı’nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu hakkında merak edilenler…

Müge Anlı, bugün ATV canlı yayınında evleneceğini duyurdu. Anlı dünya evine gireceği kişinin adını Şinasi Yüzbaşıoğlu olduğunu duyurdu. Ünlü sunucu açıklamasında “Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var” dedi. Bu açıklamanın ardından Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, Şinasi Yüzbaşıoğlu nerelidir, Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir gibi konular sıklıkla aranılanlar listesine girdi. İşte konuyla ilgili merak edilenler…

Müge Anlı evleneceğini açıkladı. Müge Anlı, ”Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu” dedi.

Devamı için sonraki sayfaya geçiniz…

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ