Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

market..

Besin Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı doğrultusundan oluşturulan analizler neticesinde bir çok firmanın insan sağlığını hiçe saydığı görüldü Türkiye’nin en çok market mağaza zincirine sahip olan BİM marketlerinde satılan içinde mide bulandıracak katkı maddeleri çıktı.
Türkiye’nin en çok market mağaza zincirine sahip olan BİM marketlerinde satılan sucukların içinde mide bulandıracak katkı maddeleri çıktı.Besin Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı doğrultusundan oluşturulan analizler neticesinde bir çok firmanın insan sağlığını hiçe saydığı görüldü. Bim’de satılan Dağhan Sucuk’tan çıkanlar.. Türkiye’nin en çok market mağaza zincirine sahip olan BİM marketlerinde satılan sucukların içinde mide bulandıracak katkı maddeleri çıktı.

Besin Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı doğrultusundan oluşturulan analizler neticesinde bir çok firmanın insan sağlığını hiçe saydığı görüldü Bakanlık doğrultusundan oluşturulan denetlemelerde belirleme edilen toplam 229 firmaya ait 355 parti ürün yasaklandı. GercekTaraf.com haber sitesinin haberine göre; Bakanlık doğrultusundan belirleme edilen ürünlerin içinde at eti, eşşek eti, kanatlı hayvan karışımı ve tarihi geride bıraktığımız ürünlerin yine pazara sürüldüğü görüldü.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ