Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

40 H-astalık 1 Karışım 40 Derde Deva

40 H-astalık 1 Karışım 40 Derde Deva

İlaçtan bıkanlar ç-areyi doğal gıdalarda arıyor. Doç. Dr. Özyaral, herkesin kolaylıkla hazırlayabileceği süt, tahin ve pekmez karışımının k-anser başta olmak üzere tam 40 h-astalıktan koruduğunu belirtiyor.. İçinde bulunduğumuz kış mevsiminde h-astalıklar peş peşe geliyor..

Halk Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral, 40 farklı h-astalığa karşı etkili olan süper karışım sayesinde herkesin şifa bulacağını belirtiyor.. Evde kolaylıkla hazırlanabilen bu karışımın etken maddesi tahinden oluşuyor.

“1 bardak süte 1 tatlı kaşığı tahin, 1 tatlı kaşığı bal ya da pekmezi karıştırarak elde edeceğiniz bu içecek sizi tam 40 h-astalıktan koruyacaktır” diyen Doç. Dr. Özyaral, bunları şöyle sıralıyor..

KALBİ KORUYOR Akne gelişimini e-ngeller. K-ansızlığa iyi gelir. Anne sütünü arttırır. Cilt sağlığı korunur. Y-araların iyileşmesini hızlandırır. İltihap kurutucudur. Bağırsak k-anserinin önlenmesine destek verir. Bağışıklığı güçlü kılar. Baş d-önmesi ve migren a-ğrılarını önler. Dişleri g-üçlendirir. Romatizma r-iskini azaltır.

Felç r-iskini düşürür. Göbek yağlarını y-akar. Grip, soğuk algınlığı gibi h-astalıklara karşı koruma sağlar. Hafıza kayıplarının (Alzheimer) önlenmesine yardımcı olur. Bağırsakların yumuşatır.

Kalp k-rizi ve inme r-iskini azaltır, k-an pıhtılaşması, beyin sinir aktivitesi ve kasları geliştirir. K-ANSERLE MÜCADELE.. Tansiyonu düzenler. Yüksek tansiyonu düşürmeye yardımcı olur. Kolesterolü düşürür. K-anserle s-avaşır, hücre DNA’sını serbest radikallere karşı korur. Karaciğer dostudur. Kas oluşumu, güçlenmesi sağlar. Kemik yoğunluğunu artırır. Kilo vermeye yardımcıdır. K-ronik bronşite karşı s-avaşır.

Romatizmal artrit a-ğrılarını dindirir. Safra taşlarının düşürülmesinde destekleyicidir. Sindirim sisteminin sağlıklı çalışması sağlanır. Solunumu açar. S-tres ve yorgunlukla m-ücadele eder. Uçuk gelişimini önler. Uyku düzenini destekler. Kırmızı k-an hücreleri ile sinir dokularını korur.

MUHTEŞEM GÜÇ: TAHİN Tahinin çok zengin bir besin olduğunu söyleyen Doç. Dr. Oğuz Özyaral, “Karbonhidrat ve protein kaynağıdır. İçeriğindeki vitamin, mineral ile yağ asitleri vücuda inanılmaz bir enerji ve g-üç verir” dedi. Doç. Dr. Özyaral, şöyle devam eti: “Tahin genelde kış aylarında üşümeyi e-ngellediği ve soğuk algınlığı, grip gibi r-ahatsızlıklardan koruduğu için tüketilir.

Geleneksek olarak pekmezle birlikte yenen tahini süte de karıştırabilirsiniz. Tatlandırmak için pekmez ya da bal kullanabilirsiniz. Bu karışım sizi her d-ertten kurtaracaktır. Tahinin DNA hasarını önleyen yapısıyla, k-anserle m-ücadele eden bu içeceği gün içinde sürekli bir şeyler yeme ihtiyacı hissedenlere özellikle tavsiye ediyorum.

Bu karışım uzun süre tokluk hissi oluşturarak kilo alımının önüne geçecektir.” MUTLULUK VE ENERJİ DEPOSU Doç. Dr. Oğuz Özyaral, “Bu üçlü karışımın mucizevi etkisi göz önüne alınarak özellikle alerjik r-eaksiyonları olmayan yaşlısı genci, kadını, erkeği fark etmeksizin herkes tarafından r-ahatlıkla tüketilebilir” diye konuşuyor..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ