Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor

60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor

60 Yaşındayım Ancak Ellerim 30 Gibi Görünüyor, S-ırrı Her Gün Bu Kremi Uygulamak. Bu natürel krem ile, cildinizin görünümünü nasıl değişeceğini ve sevmediğimiz

r-ahatsız edici buruşuklukları yumuşattığını göreceksiniz, bu şahane kremle yalnızca eller için değil aynı zamanda boynunuzada, karnınıza ve hatta yüzünüze de uygulayabilirsiniz. Bu doğal yöntem buruşuklarla s-avaşmanıza destekçi olur:

Tarçın ve Hindistancevizi Yağı Mucizesi

Geleneksel ve doğal tedavi yöntemlerinin başında yer alan bitki hangisi diye s-oracak olursanız tarçın derdim… Gerçekten hoş bir kokuya sahip olmanın yanı sıra dolaşımı çoğaltır, a-cıyı durgunlaştırır ve sıhhatinizi geliştirir. A-nti-inflamatuar y-ararları sebebiyle iltihaplı sivilce ile aknelerin y-ok olmasına yardımcı olabilir. Cildinizi tarçınla inceltirken t-ehlike altında olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Tersine, cildinizin daha genç ve parlak görünmesine destekçi olmak için daha sık uygulayın. Şimdi bunu elde etmek için ne yapacağımızı söyleyeceğim: Gerekli Malzemeler; Hindistan cevizi yağı 1 çorba kaşığı. – Kahverengi şeker iki çorba kaşığı. – Tarçın tozu 1 çorba kaşığı.

Hazırlanışı; Bu kremin hazırlanması oldukça basittir. Tek yapmanız gereken bu üç malzemeyi bir kasede karıştırmak. sonra homojen bir m-adde elde edene kadar sürekli karıştırın. Bu esnada elinizin ve yüzünüzün temiz olmasına d-ikkat edin uygulamadan önce mutlaka cildinizin ılık suyla yıkanmış olması gerekir.

Hijyen önemli. Ö-l-ü hücreleri yok etmek için hafifçe ovalayın. Sonra ellerinizi su ile durulayın. Bu hızlı ve pratik yolla elinizin buruşukluklarını giderdiniz, bize bir teşekkürü çok görmeyin. Belirli aralıklarla kullanmanız daha sağlıklı olacaktır, her şeyin fazlası z-arardır kaş yapayım derken göz çıkarmayın lütfen. Her kullanımdan s-onra cildinizdeki gençleşmeyi kendi gözlerinizle göreceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ