Haberi, Makalesi,Konuları, Güncel Haber, Güncel Blog

Dudak Üstü Tüylerden Kurtaran 3 Doğal Yöntem

18.05.2019
1.669
Dudak Üstü Tüylerden Kurtaran 3 Doğal Yöntem

Cımbız ve ağda ile sakın almayın! Bıyık bölgesinde tüylenme kadınlar için can sıkıcı estetiksel sorunlardandır. Dudak üstü tüylerinden kurtulmanın doğal yollarını sizin için yayınlamak istiyorum.

1. Yöntem Yumurta Akı

Yumurta akı üst dudak kılları için bir başka çözüm yöntemidir. Bu yöntem cildi yatıştırır ve mükemmel sonuçlar sağlar.

Uygulanışı

Yumurtayı sarısından ayırın. Biraz mısır unu ve şekerle karıştırın.Macun kıvamına gelene kadar karışımı çatalla iyice çırpın.Dudak üstünüzde bıyık bölgesine sürün.Yarım saat sonra yüzünüzü yıkayın.En iyi sonuçlar için, bir haftada iki kez bu uygulamayı tekrarlayın.

Bir ay içinde, bıyıklarınızdaki büyümenin önemli ölçüde azalmış olduğunu fark edeceksiniz. Düzenli yaparak çok iyi sonuçlar aldığınızı kendiniz de göreceksiniz. Bu maskenin alternatifi olarak aşağıdaki vereceğimiz diğer iki maskeyi de değişmeli olarak uygulayabilirsiniz.

Her bir maske tüm dünyada kadınların çokça tercih ettiği ve etkisini gördüğü özel maskelerdendir.

2. Yöntem

Yoğurt
Nohut Unu (besan)
Zerdeçal
Bu karışım da bıyıktan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Uygulanışı

Bir kapta yoğurt, besan ve zerdeçalı eşit miktarda karıştırın.Hazırladığınız bu macun ile dudak üstü tüylerinize masaj yapın.15-20 dakika kurumasını bekleyin.Ovalayarak çıkarın.

Soğuk su ile yıkayıp, maskeyi çıkarın.
Dudak üstü tüyleri azaltmak ve tamamen kurtulmak tüm bayanların isteğidir diyebiliriz. Dudak üstü bölgesi kadınlar olarak yüzümüzde en çok dikkat çeken noktalardandır. Birde yüzümüze güneş vurursa tüm tüyler görünmeye hazırdır.

Aşağıda vereceğim kür yardımıyla tüm bu sorunu ortadan kaldıracak ve dudak üstü tüylerden kurtulacaksınız. Kimse bir kez uygulayıp da mucize beklemesin. Farkı görmeniz için devamlı uygulayarak etkisini görebilirsiniz.

Yukarıdaki iki yönteme ilaveten, sizlere son olarak yine çok etkili başka bir maske tarifini de yine aşağıda vereceğim. Bu maskeyi de uyguladığınızda sonuçlarından çok memnun kalacağınıza eminim.

3. Yöntem

Süt + Zerdeçal
Malzemeler

1 tatlı kaşığı zerdeçal1 çorba kaşığı sütKürün Hazırlanışı1 yemek kaşığı süt ile 1 tatlı kaşığı zerdeçalı güzelce karıştırın.Dudak üstü bölgenizdeki tüyleri tamamen alın.Daha sonra hazırladığınız bu karışımı dudak üstü bölgenize sürün.
Parmağınızla biraz ovalayın ve 30-40 dakika kadar kurumasını bekleyin.

Son olarak su ile durulayınız.

Bu kürün etkisini farketmek için 1 ay boyunca haftada en az 2 gün olacak şekilde uygulayın. 1 ayın sonunda tüylerin azaldığını hatta çıkmadığını göreceksiniz.

Umarım bu bilgiler sizler için yararlı olur. Arkadaşlarınızın da yararlanması için paylaşmayı unutmayalım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.