Kaz Ayaklarını Yok Etmeye Doğal Muhteşem Çözümler

Kaz Ayaklarını Yok Etmeye Doğal Muhteşem Çözümler
14 Mart 2019 tarihinde eklendi, 781 kez okundu.

Yaşımız ilerledikçe yüzümüzdeki çizgilerde fazlalaşır, en pahalı kremler dahi bu kırışıklardan kurtulmamıza yardımcı olmaz. Özellikler göz çevresinde ki kırışıklar kadınların k-abusudur.

Para vermeden kaz ayaklarından doğal yöntemler sayesinde kurtulabilirsiniz. İşte size bir kaç küçük ipucu! Botoks olmadan evde bulunan malzemelerle kaz ayaklarından kısa süre içerisinde kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? Göz çevresindeki kırışıklıklar k-abusunuz olmaya başladıysa birazdan öğreneceğiniz tarifler tam size göre.

Kaz ayakları, gözlerinizin yanından dışa doğru yayılan çizgilere verilen isimdir. Tekrarlayan yüz hareketleri mimikler ve gülme e-ylemi s-onucunda ciltte kalıcı olarak oluşan kırışıklıklardır.

Doğru cilt bakım ürünleri kullanarak bu kırışıklıklardan kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik her zaman elinizin altında bulunan malzemelerle… İşte botoksa gerek duymadan kaz ayaklarından kurtulabileceğiniz karışım tarifleri… Yumurta beyazı :Yumurta akları derideki h-asarlı dokuları hızla o-narmaya yardımcı olan proteinler içerir.

Ayrıca, daha yumuşak, daha sağlıklı ve daha genç görünen ciltler için cilt hücrelerinin hidrasyonuna ve u-yarılmasına yardımcı olan potasyum ve magnezyum içerirler. Ayrıca yumurta akı, cilt dokularını s-ıkıştırmaya yardımcı olurlar, böylece kaz ayağı görünümünü yok edebilirler. Nasıl hazırlanır? Yumurtanın akını ayırın ve bir kaba k-oyarak iyice ç-ırpın. Bir fırça yardımıyla gözlerinizin dışına ve elmacık kemikleri boyunca uygulayın.

15 dk beklettikten sonra soğuk su ile yıkayın. E vitamini kapsülleri : E vitamini kapsülleri cildi nemlendirerek kaz ayakları görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Nasıl kullanılır? 2 veya 3 adet e vitamini kapsülünü iğne yardımı ile delin. Kapsülleri sıkıştırarak s-orunlu bölgeye uygulayın.5 dakika boyunca dairesel hareketi hafifçe masaj yapın, ardından durulamadan önce en az 30 dakika bekletin.

Aloe Vera : Aloe vera, cildi yumuşatan ve iyileştiren, böylece ince çizgilerin görünümünü azaltan a-ntioksidanlar ile yüklüdür. Vücudun kırışıklıklara yol açan serbest r-adikallerle s-avaşmasına yardımcı olurken, vitamin ve mineral içeriği ile cildi tonlandırır ve aydınlatır. Nasıl kullanılır? Bir pamuk parçasını

Aloe Vera jeli içine batırın ve e-tkilenen alanların üzerine koyun.3-4 dakika dinlendirin, daha sonra durulamadan önce tamamen kurumasına izin verin. Hızlı s-onuç almak için her gün tekrarlayın. 30 dk boyunca papaya : Sadece bir dilim soyulmuş papayayı kaz ayakları olan bölgenin üzerinde 30 dk boyunca gezdirin. Cildiniz üzerinde kurumasını bekleyip, soğuk su ile durulayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git