Yaza Kuş Gibi Hafif Girmek İçin Vücuttaki Tüm Ö-demi Söküp Atın

Yaza Kuş Gibi Hafif Girmek İçin Vücuttaki Tüm Ö-demi Söküp Atın
12 Mart 2019 tarihinde eklendi, 1.151 kez okundu.

Ö-dem s-öktürücü çay tarifi aynı zamanda da metabolizma hızınızı arttırarak size bir taşla iki kuş vurma imkanı sağlayacak. Ö-dem nedir? Ö-dem neden oluşur? “Ö-dem nedir” ve “ö-dem neden oluşur” s-orularına cevap bulmadan çözümü sağlamanın yersiz olacağını düşünerek öncelikle bu konuda kısa bir açıklama yapmakta y-arar görüyorum.

Ö-dem, en kısa ve anlaşılır tabir ile vücudun su tutması durumudur. Vücuttaki bu su tutması durumu el, ayak ve bacaklar gibi organlarımızda ş-işkinliğe neden olur. Bu da bizi olduğumuzdan çok daha kilolu gösterir. Kilo vermek için öncelikle vücudumuzdan ö-dem atmak gerekir. Bunu sağlamanın yolu da ö-dem s-öktürücü çaydan geçiyor.

Birazdan tarifini vereceğimiz bu içecek metabolizma hızlandırıcı ve ö-dem s-öktürücü rolü ile biliniyor. Dilerseniz ö-dem attırıcı çay için gerekli malzemelere geçelim. Ö-dem s-öktürücü çay tarifi için gerekli malzemeler 1 tatlı kaşığı karanfil 3-4 adet kabuk tarçın 1 adet elma 1 tatlı kaşığı tane karabiber 1 adet limon

Ö-dem s-öktürücü çay hazırlanışı: Ö-dem çayının hazırlanışı da çok basit. Yaklaşık 3 litre suyun içerisine limon ve elma kabuklarını çekirdekleri ayrılmaksızın iri iri doğrayın. Daha sonra karabiber, karanfil ve tarçını da bu suyun içerisine dökün. Bu şekilde iyice k-aynatın.

Ö-dem s-öktürücü çay ne kadar içilmeli? Ö-dem çayı yemeklerden önce ve s-onra birer bardak olarak içilebilir. Ö-dem atmak için içebileceğiniz bu çayın tadı da umarız hoşunuza gider.

İbrahim Saraçoğlu’ndan ö-dem söktürücü çay ve kür tarifi : Lahana yaprağını 15 dakika k-aynatıp suyunu içerseniz (yarım litre suda 3 lahana yaprağını k-aynatıp suyunu içerseniz) dolaşım bozukluğuna iyi gelir. Dolaşım b-ozukluğu ö-dem oluşturan nedenlerden bir tanesidir. Hızlı ödem söktürücü çay tarifi

Yukarıda paylaştığımız kür ve çay tariflerini beğenmediyseniz ya da daha farklı bir tarif arıyorsanız o zaman bu tarife d-ikkat! Hem tadı güzel hem de oldukça faydalı! Hızlı ö-dem s-öktürücü çay için gerekli malzemeler :

Bunun için gerekli malzemeler ise 1 litre su, bir tutam taze nane yaprağı, 1 adet salatalık ve 1 adet limon.Hızlı ödem s-öktürücü çayın yapılışı. Hazırladığımız suyun içerisine salatalık ve limonu dilimleyip atıyoruz. Üzerine nane yapraklarını da atıyoruz. Bu çayı ısıtmamanızı öneririz çünkü ısıtıldığında vitaminleri k-ayboluyor. Oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz. Geceden hazırlayıp gün içerisinde tüketebilirsiniz. Hamilelerin içmesi tavsiye edilmemektedir.

Ö-dem s-öktürücü maydanoz suyu : En e-tkili ve hızlı ödem söktürücülerden bir tanesi de maydanoz suyudur. Bunun için gereken 1 bağ maydanozun sapı ve 1 litre kadar sudur.

Hazırlanışı ise; k-aynayan 1 litre suyun içine 1 bağ maydanozun sapını atın. Saplarla beraber 4 dakika daha k-aynatın. İçmek için bardaklara dökün. Dilerseniz içmeden önce içine limon suyu da damlatabilirsiniz. Böyle tadı daha içilebilir hale geliyor. Ö-dem s-öktürücü maydanoz suyu düzenli olarak içildiğinde ödem ş-işliklerini y-ok eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git